KVALITNĚ – ODBORNĚ

Kamenné
Koberce

Představte si to nejkrásnější, co může říční dno nabídnout. Poklad, který je spojen přírodní pryskyřicí v milionech překrásných oblázcích, vytváří kousek umění u Vašich nohou.

Dopřejte si i vy tento luxus, který Vám budou přátelé závidět. KAMENNÝ KOBEREC je směs přírodních kamínků a pryskyřice s tvrdidlem. Výhodou tohoto povrchu je nejen jeho exkluzivní vzhled, ale i vysoká míra užitnosti. Koberec je celistvý-beze spár. Hodí se jak k úpravám v exteriéru tak v interiéru. Další nespornou výhodou je to, že odvádí vodu, a tak neklouže. Koberec je velmi vhodný k úpravám starých betonových povrchů a po aplikaci je již za 12 hodin* připraven k užívání.

Přírodní materiály se těší velké oblibě a lze je aplikovat v různých podobách. KAMENNÝ KOBEREC má proto nekonečné konstrukční možnosti, lze jej nanášet na vodorovný povrch ale můžeme kopírovat i členitý terén. Odpadají dořezy jako u dlažeb a ušetříme tak za zbytkový materiál. Díky široké barevné škále lze vytvářet i různé obrazce, firemní loga, dětské motivy a pod.

Kamenný koberec je vhodný zejmena k úpravám:

 • schodišť
 • vstupů
 • vjezdů
 • parkovišť
 • chodníků
 • dvorů
 • teras
 • pergol
 • balkonů
 • celého okolí domů
 • okolí bazénů, jelikož se na povrchu netvoří kaluže a je protiskluzový

Komerční využití kamenného koberce
Povrch je velmi vhodný i do komerčních prostor, jako jsou hotely, prodejny, restaurace, autosalony, aquaparky, veřejné parky a zahrady, zahrady v MŠ, a pod.

Nevíte si rady co se starým nebo vydroleným betonem?
Pokud máte kolem domu klasické betonové plochy je ideální povrch renovovat kamenným kobercem, bez nutnosti bourání a odvážení obrovského množství betonové suti a bez následné přípravě povrchu jako například pod zámkovou dlažbu. Jednoduše výtluky vyplníme směsí kamenného koberce a můžeme nanášet!

Barevné varianty kamenného koberce
Vybírat je možné jak z barevných odstínů kamínků zbarvených do šedé nebo žlutohnědé barvy,tak i z jednotlivých frakcí od 3mm až cca 1cm. Velice oblíbený je mix velikostí jednotlivých kamínků. Širší paletu barev nabízí velmi oblíbený mramor, kde si vyberete z více než 10 druhů přírodních odstínů mramorových oblázků.

Výhody a vlastnosti kamenného koberce
Obrovskou výhodou povrchu je,že je voděpropustný. tzn., že voda proteče přes materiál na beton, na kterém je položen a po betonu odteče vyspádovaným směrem. V zimě, pokud voda zamrzne, materiál neodmrzá a netrhá se, protože je pórovitý a led se má kam rozpínat. Toto je další veliká výhoda kamenného koberce, ve srovnání s jinými povrchy (dlažby,kachličky…) neklouže, má celistvý povrch – beze spár, je mrazuvzdorný a má vynikající trvanlivost.

Trvanlivost kamenného koberce
Zkušenosti s materiálem jsou více než 10-ti leté a dokonce i v drsných valašských podmínkách plní kamenný koberec svou funkci bez problému.

Zátěžové vlastnosti kamenného koberce
Zátěžové zkušenosti jsou taktéž vynikající, běžně po kamenném koberci jezdí naložené dodávky i vysokozdvižný vozík bez sebemenších potíží nebo narušení povrchu.

Údržba a čištění kamenného koberce
Díky vynikajícím vlastnostem venkovního povrchu KAMENNÝ KOBEREC.eu není potřeba žádná každoroční údržba jako u ostatních povrchů jako např. olejování lakování nebo impregnace.

Vaši terasu stačí očistit zametením nebo popř. odstranit mechanické zašpinění (bahno apod) proudem vody!

https://eshop.kamenny-koberec.cz

Objednávejte online na našem eshopu.

Mramor a říční oblázky

Kamenný koberec je vhodný zejména k renovacím starého povrchu, jako jsou vydrolené povrchy, staré popraskané schodiště, aplikace na nerovné povrchy atd.

Dále je možnost komerčního využití, jako jsou loga firem, restaurací, wellnessy, autosalony, veřejné parky apod.

Výhody

 • vodopropustnost
 • protiskluznost
 • mrazuvzdornost
 • exkluzivní vzhled
 • celistvý povrch beze spár
 • rychlá aplikace
 • nenáročná údržba a čištění

Ohniště Ofyr

Stylová a velmi kvalitní ohniště, která Vaši zahradu povznesou na jedinečnou úroveň. Dodáváme rozsáhlé příslušenství. 

 

Showroom a prodejna

ŘÍČANY(Praha-východ)

Otevřeno každý všední den od 9 do 17 hod.

Obchodní 1794

251 01 Říčany, Praha-východ,

Česká Republika

Tel.: +420731001200
E-mail.: info@kamenny-koberec.eu

Sklad a prodejna

ŽELECHOVICE
NAD DŘEVNICÍ

Otevřeno každý všední den od 9 do 16 hod.


Papírenská 30
želechovice
763 11

Tel.: +420731001200
E-mail.: info@kamenny-koberec.eu

Kamenny-koberec.eu s.r.o.
Sídlo společnosti: Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4
IČ: 01951378
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C vložka 222255.